print contact

Kava 2016

31. jaanuar (pühapäev)
10.00 – 16.30 Konkursi osalejate registreerimine (Narva Muusikakool, Karja 3)
10.00 – 17.30 Proovid 3. vanuserühmale (Narva Muusikakool, Karja 3)
19.30 - 22.00 Proovid 3. vanuserühmale (Narva Muusikakool, Karja 3)
17.00 – 17.55 Konkursi osalejate registreerimise jätkamine (Narva Linnus, Peterburi tee 2)
18.00 Konkursi avamine. Loosimine
(Narva Linnus, Peterburi tee 2)
 

1. veebruar (esmaspäev)
08.00 – 09.40 Proovid saalis
09.40 – 09.55 Klaveri häälestamine
10.00 – 12.00 1.voor 3.vanuserühm (1-5)
12.00 – 12.20 Vaheaeg
12.20 – 14.00 1.voor 3.vanuserühm, jätkamine (6-9)
14.00 – 15.00 Lõuna
14.00 – 14.45 Proovid saalis
14.45 – 14.55 Klaveri häälestamine
15.30 – 17.10 1. voor 3. vanuserühm, jätkamine (10-13)
17.15 – 22.00 Proovid
20.00 – 21.30 Õhtuekskursioon «Vana linnuse legendid» (Narva Linnus, vene keeles, registreerimine, 20 in)
20.00 - 3.vanuserühma 1.vooru tulemuste väljakuulutamine (infostendil)

2.veebruar (teisipäev)
08.00 – 09.40 Proovid saalis
09.40 – 09.55 Klaveri häälestamine
10.00 – 11.50 1. voor 1. vanuserühm (1-12)
11.50 – 12.10 Vaheaeg
12.10 – 14.00 1. voor 1. vanuserühm, jätkamine (13-24)
14.00 – 14.45 Proovid saalis
14.00 – 15.00 Lõuna
16.00 - 1.vanuserühma 1.vooru tulemuste väljakuulutamine (infostendil)
14.45 – 14.55 Klaveri häälestamine
15.30 – 17.15 1.voor 2.vanuserühm (1-6)
17.15 - 17.30 Vaheaeg
17.30 - 19.45 1.voor 2.vanuserühm, jätkamine (7-13)
20.00 - 21.30 Õhtuekskursioon «Vana linnuse legendid» (Narva Linnus, inglise keeles, registreerimine, 20 in)
21.00 - 2.vanuserühma 1.vooru tulemuste valjakuulutamine (infostendil)

3.veebruar (kolmapäev)
08.00 – 09.40 Proovid saalis
09.40 – 09.55 Klaveri häälestamine
10.00 – 11.10 2. voor 3.vanuserühm (1-3)
11.10 – 11.30 Vaheaeg
11.30 – 12.40 2.voor 3.vanuserühm (4-7)
13.00 - 14.00 Ekskursioon «Victoria bastioni kasematid» (registreerimine, 10 in)
12.45 – 14.50 Proovid
14.00 - 15.00 Lõuna
15.15 - 22.00 Proovid
16.00 – 17.30 Konkursi osalejate kontsert, kes ei pääsenud teise vooru (Narva Linnus)
17.30 – 22.00 Proovid
20.00 -  3. vanuserühma 2.vooru tulemuste väljakuulutamine (infostendil)

4.veebruar (neljapäev)
08.00 – 08.40 Proovid saalis
08.40 – 08.55 Klaveri häälestamine
09.00 – 11.10 2.voor 1.vanuserühm (1-12)
11.10 - 11.30 Vaheaeg
11.30 – 14.00 2.voor 2.vanuserühm (1-6)
14.00 – 15.00 Lõuna
16.30  - Väljasõit Narva Muusikakoolist Sillamäele (kontserdi osalejatele)
18.00 – 19.00 Konkursi osalejate kontsert Sillamäel (Kultuurikeskus Sillamäel, Kesk 22)
20.00 - 1. ja 2. vanuserühma 2.vooru tulemuste väljakuulutamine (infostendil)

5. veebruar (reede)
08.00 – 18.00 Proovid Narva Muusikakoolis (omal soovil)
10.00 – 12.00 Seminar «Urteksti roll Fr.Chopini muusikateoste esitluses». Prof Pavel Kaminski, Chopini nim Muusikaakadeemia, Varssavi.
Narva Laste Loomemaja saal, Partisani 2 (ajakava infostendil)

11.00 - 12.00 Bowling (Linda 4)
12.00 - 13.00 Ekskursioon «Victoria bastioni kasematid» (registreerimine, 20 in)
13.00 - 14.00 Ekskursioon «Victoria bastioni kasematid» (registreerimine, 20 in)
12.00 – 13.20 Proovid orkestriga 3. vanuserühmale (2 in) Kultuurikeskuse Geneva laval (Võidu 2)
13.20 – 13.40 Vaheaeg
13.40 – 15.00 Proovid orkestriga 3.vanuserühmale (2 in) Kultuurikeskuse Geneva laval (Võidu 2)
14.00 - 15.00 Lõuna
15.30 – 17.00 Ümmarlaud konkursi žürii liikmetele, pedagoogidele, konkursi osalejatele
17.45 - Lõpukontserdi osalejate väljakuulutamine (1.ja 2. vanuserühmad)
18.00 – 20.00 3.voor 3.vanuserühm Kultuurikeskuse GENEVA laval - Kontsert
21.00 - Lõpukontserdi osalejate väljakuulutamine (3.vanuserühm)

6. veebruar (laupäev)
09.00 – 11.00 Proovid Kultuurikeskuse Geneva laval (lõpukontserdi osalejatele)
12.00 - 13.30 Konkursi võitjate autasustamine (Narva Linnus)
14.00 – 15.00 Lõuna
15.00 – 16.30 Proovid orkestriga (3. vanuserühm)
17.00 Konkursi sulgemine. Laureaatide kontsert. Pidulik vastuvõtt konkursi osalejatele (Kultuurikeskus Geneva)

7.veebruar (pühapäev)
08.00 - Valjasõit Narvast Tallinna. Maršruut: hotel King, hotel Inger, hotel Narva
12.00 - Saabumine Tallinna
12.00 – 15.00 Kontserdi osalejate proovid kontserdisaalis „Estonia“
15.00 - Laureaatide kontsert kontserdisalis „Estonia“
Lõpetamisel – ärasõit Narva