print contact

Konkursi kava 2020

9. veebruar (pühapäev)
10.00 – 16.30   Osalejate registreerimine (Narva Muusikakool, Karja 3)
10.00 – 17.30   Proovid 3. vanuserühmale (Narva Muusikakool Karja 3)
19.30 - 22.00    Proovid 3. vanuserühmale (Narva Muusikakool Karja 3)
17.00 – 17.55     Osalejate registreerimise jätkamine (Kontserdimaja Geneva, 3. korrus)
18.00   Konkursi avamine. Loosimine
(Kontserdimaja Geneva, 3. korrus, Väike saal)

10 veebruar (esmaspäev)
08.00 – 09.40   Proovid saalis
09.40 – 09.55   Klaveri häälestamine
10.00 – 11.45   1. voor 3. vanuserühm (1-4)
11.45 – 12.00   Vaheaeg
12.00 – 14.00   1. voor 3. vanuserühm (5-9)
14.00 – 15.30   Lõunaaeg
14.00 – 15.15   Proovid saalis
15.15 – 15.30   Klaveri häälestamine
15.30 – 17.15   1. voor 3. vanuserühm (10-13)
17.15 – 17.30   Vaheaeg
17.30 – 19.00   1. voor 3. vanuserühm, lõpetamine (14-16)
19.00 – 22.00   Proovid
20.00   Tulemuste väljakuulutamine, 1. voor 3. vanuserühm (infostend, veebil)

11 veebruar (teisipäev)
08.00 – 09.40   Proovid saalis
09.40 – 09.55   Klaveri häälestamine
10.00 – 11.20   1. voor 1. vanuserühm (1-7)
11.20 – 11.40   Vaheaeg
11.40 – 13.00   1. voor 1. vanuserühm, lõpetamine (7-14)
13.00 – 14.45   Proovid 2. vanuserühmale
14.00 – 15.30   Lõunaaeg
15.45   Tulemuste väljakuulutamine, 1. voor , 1. vanuserühm (infostend, veebil)
15.15 – 15.30   Klaveri häälestamine
15.30 – 17.00   1.voor 2. vanuserühm (1-4)
17.00 – 17.15   Vaheaeg
17.15 – 18.40   1.voor 2. vanuserühm, lõpetamine (5-8)
20.00   Tulemuste väljakuulutamine, 1. voor 2. vanuserühm (infostend, veebil)
18.40 – 22.00   Proovid
20.00 - 21.30   Ekskursioon «Vana Linnuse Legendid» (vene keeles)

12 veebruar (kolmapäev)
08.00 – 09.40   Proovid saalis
09.40 – 09.55   Klaveri häälestamine
10.00 – 12.00   2. voor 3. vanuserühm (4)
12.00 – 12.15   Vaheaeg
12.15 – 14.00   2. voor 3. vanuserühm (3)
14.00 – 15.30   Lõunaaeg
14.00 – 15.15   Proovid saalis
15.15 – 15.30   Klaveri häälestamine
15.30 – 16.30   2. voor 3. vanuserühm, lõpetamine (2)
16.30 – 21.30   Proovid 1. ja 2. vanuserühmale
18.30 -   Ekskursioon «Vana Linnuse legendid» (inglise keeles)
20.00   Tulemuste väljakuulutamine, 2.voor 3. vanuserühm (infostend, veebil)

13 veebruar (neljapäev)
08.00 – 09.40   Proovid saalis
09.40 – 09.55   Klaveri häälestamine
10.00 – 12.00   2.voor 1. vanuserühm
12.00 – 12.15   Vaheaeg
12.15 – 14.00   2. voor 2. vanuserühm
14.00 - 15.30   Lõunaaeg
15.30 – 21.00   Proovid 3. vanuserühmale
17.00 – 18.30   Konkursi osalejate kontsert Jõhvi Kontserdimajas
20.00   Tulemuste väljakuulutamine, 2. voor, 1. ja 2. vanuserühm (infostend, veebil)


14 veebruar (reede)

08.00 – 10.00   Proovid Narva Muusikakoolis (soovi olemasolul)
10.00 – 14.00  Žürii liikmete meisterklass ja ümmarlaud. Narva Muusikakool, I korruse saal.
12.00 – 14.00   Proovid orkestriga, 3. vanuserühm (4 in) Kontserdimaja Geneva laval (Võidu 2)
14.00 – 15.30   Lõunaaeg
16.30 – 17.45   Bussiekskursioon Narva linnas
18.00   Finaalkontserdi osalejate väljakuulutamine, 1. vanuserühm, 2.vanuserühm (Kontserdimaja Geneva)
18.00   3. voor 3. vanuserühm Kontserdimaja Geneva laval (kontserdisaal)
21.00   Finaalkontserdi osalejate väljakuulutamine, 3. vanuserühm.

 

15 veebruar (laupäev)
09.00 – 11.00   Proovid Kontserdimaja Geneva laval
12.00 - 13.30   Autasustamine (pidulik riietus), Kontserdimaja Geneva, Väike saal)
14.00 – 15.00  Lõunaaeg
15.00 – 16.30  Proovid orkestriga, 3. vanuserühm
17.00   Laureaatide kontsert (Kontserdimaja Geneva, kontserdisaal)

16 veebruar (pühapäev)
08.00   Sõit Narvast Tallinna maršruudil: hotel Inger, hotel Narva
12.00   Saabumine Tallinna
12.00 – 15.00   Kontserdi osalejate proovid. Kontserdimaja Estonia
15.00   Laureaatide kontsert Kontserdimajas Estonia.
 Lõpetamisel – tagasisõit Narva

Kavas on võimalikud muudatused.