print contact

XV Rahvusvaheline Chopini konkurss 29.01– 05.02.2023

04.02.2023

ONLINE

 

 

 

03.02.2023

Registrerimisleht proovidele 04.02

 

03.02.2023

ONLINE


 

02.02.2023

MUUDATUSED PÄEVAKAVAS 5.02.2023

5. veebruar (pühapäev)
08.00 Sõit Narvast Tallinna marsruudil: hotell Narva, hotell Inger
12.00 Saabumine Tallinna
12.00 – 13.00 Kontserdi proovid orkestriga MUBA kontserdisaal

13.00 – 14.30 Kontserdi proovid. Solistid MUBA kontserdisaal
15.00 Laureaatide kontsert MUBA kontserdisaalis.

 

 

02.02.2023

II vooru tulemused

I vanuserühm (kuni 12- aastased)

1 Zhao, Matthea Ranran
UK

2 Bartula, Patricija
Latvia

3 Tahk, Lorelei
Estonia

6 Liu, Yifan
China

7 Poll, Ingmar
Estonia

8 Kim, Geonho
Korea


II vanuserühm (13 – 15 aastased)

1 Orlova, Ustinia
Estonia

4 Amiraslanova, Shirin Sabir Qizi
Azerbaijan

5 Mosin, Maxim
Estonia

6 Krystian-Browalska, Zuzanna Maria
Poland
 

 

02.02.2023

02.02.2023  kell  17:00

Osalejate kontsert Narva Linnuses

1 Pliousnina Kyrychenko, Luana Valeria
Portugal
Group I
F.Chopin Nocturne in F-sharp minor op. 48 no. 2

2 Zhao, Matthea Ranran
UK
Group I
F.Chopin Mazurka in C Major op. 24 no. 2

3 Bartula, Patricija
Latvia
Group I
F.Chopin Noctkurne in C minor op.posth

4 Liu, Yifan
China
Group I
F.Chopin Polonaise in E-flat minor op. 26 no. 2

5 Tahk, Lorelei
Estonia
Group I
E.S.Tüür “For Christina”

6 Ats, Annabelle
Estonia
Group I
F.Chopin Mazurka in G minor op. 24 no. 1

7 Sannikova, Daria
Ukraine
Group III
F.Chopin Ballade in F Major op. 38

8 Kim, Geonho
Korea
Group I
F.Chopin Nocturne in E-flat Major op. 55 no. 2

9 Amiraslanova, Shirin Sabir Qizi
Azerbaijan
Group II

F.Chopin Tarantella in A-flat Major op. 43

10 Rak, Dominika Wiktoria
Poland
Group III

F.Chopin Etude in F Major op. 10 no. 8

11 Coroli, Elizaveta
Moldova
Group III

F.Chopin Preludes op. 28
in A-flat Major no. 17
in F minor no. 18
in F Major no. 23
in D minor no. 24
 

 

02.02.2023

ONLINE

 


 

01.02.2023

Lõpukontserdi osalejate väljakuulutamine 1.ja 2. vanuserühmadele  toimub 3.02 kell 18.00

 

01.02.2023

Tulemused
 

III voor
 

III vanuserühm (16 – 18 aastased)

1 Sen, Efe

Turkey

2 Rak, Dominika Wiktoria

Poland

3 Coroli, Elizaveta

Moldova                 

 

01.02.2023

ONLINE

 


 

31.01.2023

Tulemused 

II voor

II vanuserühm (13 – 15 aastased)

1 Orlova, Ustinia
Estonia

4 Amiraslanova, Shirin Sabir Qizi
Azerbaijan

5 Mosin, Maxim
Estonia

6 Krystian-Browalska, Zuzanna Maria
Poland  

 

31.01.2023

ONLINE

 


 

30.01.2023

Registrerimisleht proovidele 31.01 I ja III vanuserühmadele (II voor) 

 

30.01.2023

Tulemused

II voor

I vanuserühm (kuni 12- aastased)

1 Zhao, Matthea Ranran
UK

2 Bartula, Patricija
Latvia

3 Tahk, Lorelei
Estonia

6 Liu, Yifan
China

7 Poll, Ingmar
Estonia

8 Kim, Geonho
Korea

 

III vanuserühm (16 – 18 aastased)

II voor
 

1 Sen, Efe
Turkey

2 Rak, Dominika Wiktoria
Poland

3 Coroli, Elizaveta
Moldova

6 Kozak-Solyom, Bonis
Hungary
                 

 

30.01.2023

ONLINE

 

 

Osavõtjate esinemised

I vanuserühm (kuni 12- aastased)
1 Zhao, Matthea Ranran
UK
2 Bartula, Patricija
Latvia
3 Tahk, Lorelei
Estonia
4 Pliousnina Kyrychenko, Luana Valeria
Portugal
5 Ats, Annabelle
Estonia
6 Liu, Yifan
China
7 Poll, Ingmar
Estonia
8 Kim, Geonho
Korea

 

II vanuserühm (13 – 15 aastased)
1 Orlova, Ustinia
Estonia
2 Grundulis, Reinis
Latvia
3 Maškova, Maria
Estonia
4 Amiraslanova, Shirin Sabir Qizi
Azerbaijan
5 Mosin, Maxim
Estonia
6 Krystian-Browalska, Zuzanna Maria
Poland
7 Lejina, Rut
Latvia

 

III vanuserühm (16 – 18 aastased)
1 Sen, Efe
Turkey
2 Rak, Dominika Wiktoria
Poland
3 Coroli, Elizaveta
Moldova
4 Sannikova, Daria
Ukraine
5 Heina, Mattias
Estonia
6 Kozak-Solyom, Bonis
Hungary 

 

 


 

18.01.2023

Lugupeetud osavõtjad!
* Palun jälgige muudatusi informatsioonis meie veebileheküljel.
* Teatage ette saabumisest emaili teel: narvamuusikakool@gmail.com
* II vanuserühma osalejate registreerimine proovidele (29.01.2023) toimub kohale saabumise ajal.

 


 

17.01.2023

Lugupeetud osavõtjad!
29. jaanuaaril, saabumise ja registreerimise ajal (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8) teil on võimalus saada infot individuaaltundide ja proovide tunniplaanide kohta, mis toimuvad Narva Muusikakoolis (Karja tn. 3).
Registreerimine proovidele 29.jaanuaril on juba avatud lingil:

Registreerimine proovidele

 

KAVA ON MUUTUNUD 17.01. kell 13:30

29. jaanuar (pühapäev)
10.00 – 16.30 Osalejate registreerimine (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
10.00 – 17.30 Proovid laval 1- ja 3. vanuserühmadele (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
19.30 – 22.00 Proovid laval 2. vanuserühmale (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
17.00 – 17.55 Osalejate registreerimise jätkamine (Narva Linnus, Peterburi mnt 2)
18.00 Konkursi avamine. Loosimine (Narva Linnus, Peterburi mnt 2)

30. jaanuar (esmaspäev)
08.00 – 09.40 Proovid lavale 3. vanuserühmale (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
09.40 – 09.55 Klaveri häälestamine

10.00 – 11.30 1. voor 3.vanuserühm (1-4)
11.30 – 12.00 Vaheaeg
12.00 – 13.00 1. voor 3.vanuserühm, lõpetamine (5-7)

13.00 – 15.00 Proovid laval 1. vanuserühmale (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
13.00 – 15.00 Lõuna (Ranna Resto, Linnuse 2, Narva)
15.00 – 15.30 Klaveri häälestamine

15.30 – 16.30 1. voor 1.vanuserühm (1-5)
16.30 – 17.00 Vaheaeg
17.00 – 18.00 1. voor 1.vanuserühm, lõpetamine (6-10)

18.00 – 22.00 Proovid laval 2. vanuserühmale (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
19.00 Tulemuste väljakuulutamine 1. voor 1. ja 3. vanuserühmad (infostendil, veebis)

31. jaanuar (teisipäev)
08.00 – 09.40 Proovid saalis 2. vanuserühmale (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
09.40 – 09.55 Klaveri häälestamine
10.00 – 11.30 1. voor 2.vanuserühm (1-4)
11.30 – 11.45 Vaheaeg
11.45 – 13.00 1. voor 2.vanuserühm, jätkamine (5-7)
13.00 – 15.00 Proovid 2.vanuserühmale (8-10)
13.00 – 15.00 Lõuna (Ranna Resto, Linnuse 2, Narva)
15.00 – 15.30 Klaveri häälestamine
15.30 – 17.00 1.voor 2.vanuserühm, lõpetamine (8-10)
17.00 – 22.00 Proovid 1. ja 3.vanuserühmale laval (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
19.00 Tulemuste väljakuulutamine 1 .voor 2. vanuserühm (infostend, veebis)

1. veebruar (kolmapäev)
08.00 – 09.40 Proovid laval 2.voor 1. ja 3.vanuserühmale (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
09.40 – 09.55 Klaveri häälestamine

10.00 – 11.00 2. voor 1.vanuserühm
11.00 – 11.30 Vaheaeg
11.30 – 13.00 2. voor 3.vanuserühm
13.00 – 15.00 Lõuna (Ranna Resto, Linnuse 2, Narva)
15.00 – 22.00 Proovid laval 2.vanuserühmale 2.voor (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
18.00 Ekskursioon "Vana linnuse legendid" 15 in., inglise keeles (Narva Linnus, Peterburi mnt 2)
19.00 Tulemuste väljakuulutamine, 2.voor 1. ja 3. vanuserühm (infostendil, veebil)

2. veebruar (neljapäev)
08.00 – 09.40 Proovid laval 2.vanuserühmale (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
09.40 – 09.55 Klaveri häälestamine
10.00 – 12.00 2.voor 2.vanuserühm
13.00 – 15.00 Lõuna (Ranna Resto, Linnuse 2, Narva)
15.00 – 22.00 Proovid Narva Muusikakoolis , Karja 3 (soovil)
17.00 – 18.30 Konkursi osalejate kontsert (Narva Linnus, Peterburi mnt 2)
Pärast kontserti ekskursioon "Vana linnuse legendid"(15 in., eesti keeles)
19.00 Tulemuste väljakuulutamine, 2. voor, 2. vanuserühm (infostendil, veebis)

3. veebruar (reede)
08.00 – 10.00 Proovid Narva Muusikakoolis, Karja 3 (soovi korral)
10.00 – 14.00 Žürii liikmete meistriklass ja ümarlaud (Narva Kultuurimaja Rugodiv, A.Puškini 8)
12.00 – 13.20 13.40 – 15.00 Proovid orkestriga, 3. vanuserühm (Kontserdimaja Geneva laval, Võidu 2)
13.00 – 15.00 Lõuna (Ranna Resto, Linnuse 2, Narva)
18.00 Lõpukontserdi osalejate väljakuulutamine, 1. ja 2.vanuserühm (Kontserdimaja Geneva, Võidu 2)
18.00 – 20.00 3. voor 3. vanuserühm (Kontserdimaja Geneva, kontserdisaal)
21.00 Lõpukontserdi osalejate väljakuulutamine, 3. vanuserühm

4. veebruar (laupäev)
09.00 – 11.00 Lõpukontserdi osalejate proovid (Kontserdimaja Geneva laval, Võidu 2)
12.00 - 13.00 Autasustamine (pidulik riietus), (Narva Linnus, Peterburi mnt 2)
13.00 – 14.30 Lõunaaeg (Ranna Resto, Linnuse 2, Narva)
15.00 – 16.30 Proovid orkestriga, 3.vanuserühm
17.00 Laureaatide kontsert (Kontserdimaja Geneva, kontserdisaal)

5. veebruar (pühapäev)
08.00 Sõit Narvast Tallinna marsruudil: hotell Narva, hotell Inger
12.00 Saabumine Tallinna
12.00 – 13.15 Kontserdi proovid. Solistid MUBA kontserdisaal
13.15 – 14.30 Kontserdi proovid orkestriga MUBA kontserdisaal
15.00 Laureaatide kontsert MUBA kontserdisaalis.

 

Lõpetamisel – tagasisõit Narva.

Kavas on võimalikud muudatused

 

 

 

 

XV Rahvusvahelise Chopini konkursi osavõtjad


I vanuserühm

1.Ats, Annabelle
Estonia
2.Bartula, Patricija
Latvia
3.Borkowska, Alicja Pia
Poland
4.Brzostowicz, Mikolaj
Poland
5.Kim, Geonho
Korea
6.Nguyen, Ha Vy
Poland
7.Pliousnina Kyrychenko, Luana Valeria
Portugal
8.Poll, Ingmar
Estonia
9.Liu, Yifan
China
10.Tahk, Lorelei
Estonia
11.Zhao, Matthea Ranran
UK

 

II vanuserühm

1.Amiraslanova, Shirin Sabir Qizi
Azerbaijan
2.Cierach, Maja
Poland
3.Dambite, Estere
Latvia
4.Grundulis, Reinis
Latvia
5.Jasnowska, Joanna Maja
Poland
6.Krystian-Browalska, Zuzanna Maria
Poland
7.Lejina, Ruta
Latvia
8.Maškova, Maria
Estonia
9.Mei, Wenxi
China
10.Mosin, Maxim
Estonia
11.Mrozik, Przemyslaw
Poland
12.Orlova, Ustinia
Estonia


III vanuserühm

1.Coroli, Elizaveta
Moldova
2.Czerwinski, Piotr Zbigniew
Poland
3.Heina, Mattias
Estonia
4.Ravi, Samir
USA
5.Rak, Dominika Wiktoria
Poland
6.Sannikova, Daria
Ukraine
7.Sen, Efe
Turkey

8.Kozak-Solyom, Bonis
Hungary

 
 


Registreerimine

Konkursil osalemiseks sooviavaldusi võetakse vastu perioodil 01.10.2022-15.11.2022 aadressile narvamuusikakool@gmail.com

Konkursile registreerimiseks on vaja esitada:

  • täidetud registreerimisleht (Lisa 1) vene, inglise või eesti keeles, kirjutatud trükitähtedega loetavalt ja ilma lühenditeta,
  • koopia passist, passi 1. lehekülje koopia, Eesti viisa vormistamisel reisipassi koopia,
  • digitaalne värvifoto 9x12,
  • kahe teose salvestusega link Youtube'i esinemisele, mis on tehtud perioodil 01.10.2022 – 15.11.2022. Videosalvestus sisaldab: 1.virtuooslikku etüüdi osaleja valikul (kuulub või ei kuulu konkursi kavasse), 2.F. Chopini muusikateost osaleja valikul (konkursi kavast).

Ebakorralikult täidetud dokumente ei registreerita.

Registreerimiseks: narvamuusikakool@gmail.com

Kontakttelefonid: Narva Muusikakool +372 35 92691.

 


 

Poola lipu päeva kontsert-aktus 3 mail, 2022, Tallinn

 

Galina Moldon, orgkomitee esimees (vasakul), Jakub Kuszlik, klaver (keskmisel), Tatjana Gontšarova, orgkomitee aseesimees (paremal)

 

 

                                                                                               Jakub Kuszlik, klaver